Recenze knihy Rekonstrukce a úpravy interiéru

Přemýšlíte o  rekonstrukci kuchyně, koupelny, nebo přemýšlíte dokonce nad kompletní rekonstrukcí svého bytu, či domu? Než se pustíte do samotné práce, přečtěte si knihu Rekonstrukce a úpravy interiéru, která v sobě ukrývá chytré nápady, jak proměnit starý interiér v příjemné prostředí pro bydlení.

Rekonstrukce interiéru bude probíhat vždy rychleji a efektivněji, pokud bude finančně nenáročná a bez zbytečných stresů. Dříve, než se pustíte do rekonstrukce, navrhněte si alespoň náčrtem na papír, jak by měly jednotlivé místnosti vypadat. Kniha Rekonstrukce a úpravy interiéru vás provede rekonstrukcí jednotlivých místností. Získáte mnoho užitečných rad a tipů, jak provést rekonstrukci správně a bez velkých finančních výdajů.

Jak udělat z obytných místností domov? Získejte názorné příklady, inspirujte se chytrými nápady a sledujte detaily, které můžete využít i u vás doma. Od výběru materiálů až po vlastní dokončení rekonstrukce. Kniha je doplněna nákresy a barevnými fotografiemi, tištěna je na křídovém papíře.