Často kladené dotazy

Doba výstavby závisí na velikosti domu. Pokud se jedná o menší dům do 100m2 zastavěné plochy, stavba trvá přibližně 3 měsíce. Přízemní dům do velikosti 200m2 zastavěné plochy se staví 4 - 6 měsíců. Stavba patrového domu zabere cca 6 měsíců. Doba výstavby dřevostavby i zděného domu je podobná.
K zahájení stavby je potřeba stavební parcela, zajištění financování a vyřízení stavebního povolení. Všechny úkony jsme schopni pro Vás zařídit. Stavební povolení vyřizujeme navíc v kooperaci s naším architektem, aby vše bylo v nejlepším pořádku.
Po konzultaci s našimi odbornými poradci lze do projektu zapracovat jakékoliv zásahy dle vašeho přání. Jediným omezením je bezpečnost obyvatel domu a zachování tepelně izolačních vlastností domu.
Životnost každé stavby závisí na kvalitě stavebních materiálů a informují o ní jejich výrobci. Naše stavební společnosti dává záruku 5 let na realizované práce. Všechny práce jsou prováděny profesionály a v té nejvyšší kvalitě. V případě jakékoliv reklamace se každému problému věnujeme individuálně až do plné spokojenosti klienta.
Domy lze realizovat na jakékoli parcele. Naše firma si dokáže poradit i s komplikovaným typem podloží (ani skála nepředstavuje problém). Kalkulace se vždy dělá individuálně, aby bylo možné vzít v úvahu konkrétní situaci.
V případě stavby domu na klíč je cena jasně určena projektem. Celková cena, představená v cenové nabídce, je uvedena ve smlouvě o dílo. Jedná se tedy o cenu konečnou a k cenové nabídce tak není třeba již nic připočítávat. Změny ceny přichází zpravidla ze strany klienta a to v případech, že se v průběhu stavby rozhodne do projektu zapracovat změny. Pokud se jedná o vícepráce nad smluvený rámec, cena je individuálně dopočítána. Pokud se naopak jedná o nevystavění části původně dohodnutého (méněpráce), potom je tato položka z rozpočtu odečtena.
Na přání je možné postavit Váš dům kdekoliv v celé ČR. Doprava je zdarma a neovlivní tak konečný rozpočet.
Klient si může zakoupit již vypracovaný projekt domu z našeho katalogu a tento jsme schopni dále upravit. Dále jsme schopni realizovat také individuální projekt sestavený na míru klientovi.
Pokud projekt disponuje všemi potřebnými náležitostmi, lze podle něj stavbu bez problému realizovat. Další možností je s klientem vypracovat zcela individuální projekt podle jeho přání, anebo upravit již hotový typový projekt tak, aby vzal v úvahu klientova přání a potřeby.