Spolehlivé služby

Spolehlive vykupy

Postavíme rodinný dům dle Vašich představ

Vycházet můžete ze standardizovaných zděných objektů nebo dřevostaveb se zaručenou nízkou energetickou náročností nebo Vám navrhneme dům dle specifických požadavků, vše ve vysoké kvalitě a rychlosti.
Spolehlive vykupy

Zajistíme vše potřebné pro bezproblémový průběh stavby

Projektovou dokumentaci v podobě potřebné pro zahájení stavebního řízení i všechny související legislativní úkony můžete nechat na nás. Na Vás je pouze rozhodnutí, jak bude domek vypadat, jaké má mít parametry a kde bude stát.
Spolehlive vykupy

Poradíme, jakým způsobem dosáhnout minimalizaci provozních nákladů

U standardizovaných i atypických domků stanovíme zaručenou energetickou náročnost provozu a navrhneme materiálovou skladbu konstrukcí, dispoziční řešení a technologické vybavení minimalizující spotřebu tepla.
Spolehlive vykupy

Provedeme celkovou kalkulaci nákladů

Na základě připravené dokumentace vytvoříme položkový rozpočet a podrobně vysvětlíme jednotlivé cenové kategorie a výši jejich nákladů.
Spolehlive vykupy

Projdeme s Vámi Vaše finanční možnosti

Díky dlouhodobé praxi v oboru máme přehled o možnostech financování výstavby – poradíme Vám s postupy a požadavky na získání hypotéky, případně zkonzultujeme jiné finanční zdroje, způsoby a termíny plateb apod.
Spolehlive vykupy

Kontrola nad realizací stavby

Výstavbu vede zkušený koordinátor, který ji zajišťuje po odborné a stavebně-technické stránce. Konečnou kontrolu nad realizací však máte Vy. Naši zkušení koordinátoři s Vámi rádi vše prokonzultují.
Spolehlive vykupy

Rychlá výstavba v požadované kvalitě

Realizace stavby je vedena jako projekt s přesným harmonogramem a kapacitním plánem. Výstavba je rychlá a bezproblémová a vždy z velmi kvalitních materiálů a dílců od ověřených dodavatelů. Díky špičkovým technologiím výstavby a montáže jsme schopni poskytnout záruku na statiku a životnost stavby.
Spolehlive služby

Součinnost při kolaudaci domu

Přenechejte starosti spojené s kolaudací našim zkušeným zaměstnancům. Předáme Vám všechny důležité dokumenty, vklad do katastru od autorizovaného geodeta i kompletní dokumentaci.
Spolehlive služby

Nabídneme vám nejlepší garanci

Stojíme si za svým špičkovým provedením a správnou montáží nízkoenergetických zděných domů a dřevostaveb. Díky tomu poskytujeme na statiku konstrukce záruku.