Foukaná izolace od Izotom

Foukaná izolace, metoda zateplení, již řadu let pomáhá zateplovat rodinné a bytové domy, a to pomocí hnacího stroje na místo zateplení. Izolovat lze novostavby, dřevostavby, rodinné a bytové domy. V nich lze zateplit dřevěné stěnové a stropní konstrukce, stropy, podkroví, půdy a samozřejmě střechy. Pokud se rozhodnete pro izolování rozložené do několika etap, je optimální začít izolovat střechu, kde je statisticky dokázáno, že uniká nejvíce tepla.

Izotom

Pro celou řadu výhod patří foukaná izolace mezi nejmodernější a nejoblíbenější metody zateplení. Možnost snížit si náklady na vytápění až o 50% je velice lákavé, s tím samozřejmě vzniká a napadá každého otázka – vyplatí se izolovat pomocí foukané izolace? Odpověď je ano, jelikož s touto metodou izolování je spojená velmi krátká doba návratnosti investice, a to již do 5 let! Ideální v případě, že uvažujete o této metodě zateplení, kontaktovat odborníky, kteří Vám sestaví nezávaznou kalkulaci zdarma, podají potřebné informace, které metoda foukané izolace obnáší. Investovat do foukané izolace se opravdu vyplatí!

Investujte do kvalitního zateplení, zejména v horkých letních měsících se ujistíte, že tato investice se vám vyplatila. Platí to ale i o těch mrazivých zimních, kdy přivítáte kvalitně zateplený byt foukanou minerální izolací.