Stavíme rodinné domy na klíč

Hledáte spolehlivou stavební firmu, která se specializuje na stavbu domů na klíč? Obraťte se na naší společnost TOPJEDNASTABY s.r.o., zabývající se stavbou zděných domů i dřevostaveb.

Dřevostavby versus zděné domy

Pro většinu lidí je výběr vhodného stavebního materiálu tíživou otázkou. Dřevostavby se stále častěji stávají atraktivním řešením v otázkách bydlení. V případě stavby domu z cihel nabízíme kvalitní stavbu se zárukou xx let na konstrukci. U dřevostaveb garantujeme kvalitní zpracování a záruku na konstrukci xx let.

Vybírejte ze široké nabídky rodinných domů

Naše firma TOPJEDNASTABY s.r.o. působí na Českém trhu již mnoho let. Stavíme nízkoenergetické rodinné domy na klíč. V naší nabídce můžete vybírat z moderních přízemních domků, bungalovů, velkých rodinných domů i patrových staveb. Nabízíme stavbu typizovaných domů. Každému zákazníkovi nabízíme přizpůsobení typového domu na míru jeho potřebám.

U typizovaných domů jsou projekty domů zakalkulovány v ceně výstavby rodinných domů. Úpravy půdorysů domu provedou naši architekti v ateliéru, kde společně najdete ideální variantu pro vás i vaší rodinu.

Výstavba dřevostavby na klíč

Domy stavíme podle individuálních projektů i typových projektů za předpokladu, že je možné bezpodmínečně zachovat certifikovanou technologii výstavby našich dřevostaveb. Jedině tak můžeme poskytnout stoprocentní garanci na váš rodinný dům. Výstavba rodinných domů ze dřeva převyšuje stavbu klasických zděných domů. Dřevostavby se těší velké oblibě a proto se stávají rok od roku významnější položkou v našem portfoliu stavby domů na klíč.

Energetická náročnost domů na klíč

Při stavbě rodinných domů klademe důraz na nízkou náročnost budovy. Proto používáme výhradně kvalitní a ověřené materiály, technologie a stavební postupy. Při neustálém zvyšování cen roste poptávka po nízkoenergetických a pasivních domech. V naší nabídce najdete široký výběr těchto domů na klíč.

Dřevostavby rodinných domů na klíč

Výstavbu katalogových a atypických rodinných domů realizujeme v provedení stavba domu na klíč nebo ve verzi dům na dokončení. Působíme na území celé České republiky. Naše domy jsou dodávány včetně základové desky, pro platnost celoživotní záruky na nosnou konstrukci.

Realizujeme stavbu rodinných domů tak, abychom poskytli maximální komfort u každého námi postaveného domu a vysokou životní úroveň bydlení. Jsme zkušení stavaři na poli zděných domů a zkušení výrobci dřevostaveb.

Rodinné domy na klíč stavíme efektivně a rychle

Při stavbě rodinných domů používáme spojení tradičních a nejmodernějších postupů. Díky tomu můžeme svým zákazníkům zajistit vysoký komfort užívání domu jak u zděného provedení tak u dřevostavby. Dřevostavby i cihlové domy stavíme rychle a efektivně. Při práci minimalizujeme náklady na stavební materiál a díky tomu eliminujeme stavební suť a odpad.

Jsme výrobci dřevostaveb a používáme prověřené stavební materiály s dlouholetou životností. Materiály musí splňovat nejpřísnější kritéria a normy. Máme mnoho certifikátů jakosti, díky kterým můžeme dát zákazníkům signál, že pracujeme podle přesných pravidel a postupů. Obraťte se na naší firmu TOPJEDNASTABY s.r.o. a objednejte si u nás svůj vysněný rodinný dům na klíč.