Splňte si sen a pořiďte si rodinný dům

Toužíte po tom, abyste konečně mohli bydlet ve vlastním domě? Obraťte se na realitní kancelář, která vám splní každé vaše přání. Zkušený realitní makléř vám najde bydlení přesně podle vašich snů.

Co všechno si můžete koupit či pronajmout?

Přes realitní kancelář si můžete zakoupit či pronajmout byt, dům, pozemek, komerční nemovitost, chatu a chalupu, ale taktéž zemědělskou usedlost nebo farmu. Poptávka po rodinném bydlení je ovšem nejrozšířenější. V dnešní době mladé páry upřednostňují především dřevostavby, zatímco starší generace nedají dopustit na klasické zděné stavby.

Krása bydlení

Dřevo je ekologické a podporuje naše psychické zdraví

Proč ale rok od roku obliba dřevostaveb tak roste? Zejména z toho důvodu, že jsou dřevostavby ekologické, energeticky nenáročné, a navíc je dřevo obnovitelný materiál. Dřevěné stavby upřednostňují především ti zákazníci, kteří dbají na ekologii, chtějí udržovat zdravé životní prostředí pro další generace a zároveň nechtějí utrácet zbytečně moc peněz za topení. Někteří lidé se bojí, že jim dřevěný dům začne plesnivět a v domě bude vlhko, avšak takové obavy rozhodně nejsou na místě. Při stavbě se hojně využívá takzvaná konstrukční ochrana, kdy je dřevo dobře ošetřeno, správně opracováno a následně také zabudováno do konstrukce. Důležité je zmínit i pozitivní vliv dřevostaveb na snižování uhlíkové stopy, neboť dřevo na sebe váže C02. Zároveň je všeobecně známo, že má dřevo pozitivní vliv na naši psychiku i celkové fyzické zdraví.

Co je další nezpochybnitelnou výhodou dřevostavby? Především to, že je postavena velmi rychle. Obvykle ji odborníci dokážou zrealizovat během čtyř až šesti měsíců, jde-li o přízemní dům do velikosti 200 m2. V případě patrových dřevostaveb se počítá s výstavbou, která trvá zhruba šest měsíců.

I zděné stavby mohou být energeticky úsporné

Ovšem zděné domy za dřevostavbami nijak nezaostávají. Dnes je specialisté dokážou postavit stejně rychle jako dřevostavby, a ke všemu i zděné stavby mohou být ekologické a energeticky nenáročné.

Nemůžete se rozhodnout, jaký typ dřevostavby zvolit? Nebo spíše pokukujete pro zděných stavbách? Na pomoc si přizvěte realitní kancelář, která vždy vyjde svým klientům vstříc a to i ohledně těch nejspecifičtějších a nejnáročnějších požadavků.

Proč oslovit realitní kancelář?

Cílem realitní kanceláře je především profesionální proklientský přístup. Snahou makléře je uspokojit každého klienta v maximálním rozsahu. A protože je realitní kancelář řádným členem Hospodářské komory České republiky, nemusíte se vůbec ničeho obávat. Řídí se všemi zásadami dobrých mravů a v žádném případě a za žádných okolností se neuchyluje k nekalým praktikám. Realitní kancelář vám ovšem neslouží jen jako zprostředkovatel koupě nebo pronájmu nemovitosti či pozemku, ale také se stává vaším poradcem, partnerem a zástupcem ve věcech právních.

V čem všem se na ni můžete spolehnout?

Kromě toho, že vám realitní kancelář vypracuje znalecký posudek či odhad tržní ceny nemovitosti, vám bude nápomocná taktéž v otázkách oddlužení nemovitosti, vypracování daňového přiznání k dani z převodu nemovitosti či v dalších otázkách právního a daňového poradenství. Obrátit se na ni můžete i v případě, kdy potřebujete vyhotovit návrh vkladu do katastru nemovitostí.

Máte za to, že vám finance neumožňují koupit si nebo pronajmout víkendovou chatku, natož snad rodinný dům? Realitní kancelář spolupracuje s renomovanými advokátními kancelářemi i bankovními institucemi, díky čemuž vám může zajistit ten nejvýhodnější úvěr či hypotéku na trhu. Ve výsledku pak můžete ušetřit i desítky tisíc korun.

Splňte si sen a pořiďte si dům, jenž se stane vaším novým domovem. A nebojte se využít služeb realitní kanceláře, která bude vaším rádcem a průvodcem.